Michał WYWIÓRSKI GORSTKIN (1861-1926) Jastrzębia Góra, 1903

Michał WYWIÓRSKI GORSTKIN

Jastrzębia Góra, 1903

olej, płótno; 80 x 120 cm;

sygn. i dat. l. d.: MG. Wywiórski 1903

cena: 65 000 zł