Ludwik GĘDŁEK (1847-1904) Posłaniec – Krakus pędzący na koniu

LUDWIK GĘDŁEK

POSŁANIEC – KRAKUS PĘDZĄCY NA KONIU

olej, deska, 31,5 x 26 cm (w św. oprawy);
sygn. l. d.: L. Gędłek

cena: 28 000 zł