Ludwik CYLKOW (1877 – 1934), Pejzaż z łódkami, 1915

LUDWIK CYLKOW

Pejzaż z łódkami, 1915

olej, płótno; 60 x 73,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: L. CYLKOW / 1915