Leszek STAŃKO (1925-2011), Szałas na hali, 1975

LESZEK STAŃKO

SZAŁAS NA HALI, 1975

olej, karton; 24 x 33 cm (w św. passe-partout);
sygn. opis. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO / ZAKOPANE 1975 r.