Leszek Stańko (1924 -2010) Zamek – Jura Krakowsko – Częstochowska, 2007

Leszek STAŃKO

Jura Krakowsko – Częstochowska, 2007

olej, tektura; 22,3 x 31,5 cm (w św. passe – partout)
sygn. opis. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO / JURA KRAKOWSKO CZĘSTOCHOWSKA 2007 r.