Leszek STAŃKO (1924 -2010), Pejzaż z chatą i drogą

LESZEK STAŃKO

PEJZAŻ Z CHATĄ I DROGĄ

olej, płótno naklejone na tekturę,; 8,6 x 12,5 cm;
sygn. p. d.: LESZEK/STAŃKO