Leszek STAŃKO (1924-2010), Pejzaż górski zimą, 1976

LESZEK STAŃKO

PEJZAŻ GÓRSKI ZIMĄ, 1976

olej, płótno naklejone na tekturę; 23,5 x 33,5 cm (w św. oprawy);

sygn. i dat. p. d.: Leszek Stańko / 1976 R.