Leszek Stańko (1924 -2010) Kapliczka w Podlesicach, 2004

Leszek STAŃKO

Kapliczka w Podlesicach, 2004

olej, tektura; 23x 33 cm (w św. passe – partout)
sygn. dat. i opis p. d.: LESZEK STAŃKO / PODLESICE 2004 r.
.