Leopold LEVY (1882-1966), Martwa natura z kwiatami w wazonie, 1930

LEOPOLD LEVY

MARTWA NATURA Z KWIATAMI W WAZONIE, 1930

olej, płótno; 55 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leopold Levy / 30