Leonard WINTEROWSKI (1868-1927) Na ratunek – ułani w galopie, 1924

Leonard WINTEROWSKI

Na ratunek – ułani w galopie, 1924

olej, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. opis. i dat. l. d.: Leonard Winterowski / Warszawa 1924