Jan SZANCENBACH (1928-1998) Martwa natura z rybami, 1984

JAN SZANCENBACH

MARTWA NATURA Z RYBAMI, 1984

olej, płótno; 85 x 95 cm;

sygn. p. d.: Szancenbach;

Autorsko opisany i datowany: JAN SZANCENBACH / RYBY / 1984

Na krośnie naklejka z pracowni artysty.