Karol BISKE (1863-1928) Pejzaż jesienny z wiejskim kościółkiem, 1925

KAROL BISKE

PEJZAŻ JESIENNY Z WIEJSKIM KOŚCIÓŁKIEM, 1925

olej, tektura; 42,8 x 52,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.BISKE 1925
Na odwrocie dwie naklejki wystawowe Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych z Poznania z opisem pracy.