Juliusz KOSSAK (1824-1899), W pościgu za zającem, 1893

JULIUSZ KOSSAK

W POŚCIGU ZA ZAJĄCEM, 1893

akwarela, gwasz, papier jasno szary, 31,7 x 47,5 cm;

sygn. l. d.: Juliusz Kossak / 1893