Juliusz KOSSAK (1824-1899), Drużba krakowski na koniu, 1888

JULIUSZ KOSSAK

W POŚCIGU ZA ZAJĄCEM, 1893

akwarela, papier; 40 x 30 cm
sygn. i dat. l. d.: JKossak 1888