Juliusz JONIAK (ur. 1925) Martwa natura z żółtą drapierią, 1996

JULIUSZ JONIAK

MARTWA NATURA Z ŻÓŁTĄ DRAPERIĄ, 1996

olej, płótno; 73 x 65 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 96.;
na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / „MARTWA NATURA Z żółtą draperią ’96” / 73 x 65 / 1996.