Juliusz JONIAK (ur. 1925) Martwa natura z różami, 1998

JULIUSZ JONIAK

MARTWA NATURA Z RÓŻAMI, 1998

olej, płótno, 73 x 81 cm,
sygn. p. d.: Joniak 98;
na odwrocie napis: Juliusz Joniak Martwa natura z różami 98 / 73 x 81 cm / 1998