Juliusz JONIAK (ur. 1925) Garda’20, 2020

JULIUSZ JONIAK

GARDA’20, 2020

olej, płótno; 61 x 86 cm;

sygn. i dat. p. d.: Joniak’20.;

na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / „Garda’20 / 61 x 86 / 2020.