Julius WENTSCHER (1842-1918), Widok na morze, 1911

JULIUS WENTSCHER

WIDOK NA MORZE, 1911

olej, płótno; 62 x 91 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Wentscher 1911.