Julian FAŁAT (1853-1929) Widok z Bystrej. Córka artysty Kuka, 1907

Julian FAŁAT

Widok z Bystrej. Córka artysty Kuka, 1907

akwarela, papier naklejony na płótno, 42 × 75 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. p. d.: Jul Fałat 907
na odwrocie papierowa nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1907 roku
Wystawiany:
Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, 1907 r.