Julian FAŁAT (1853-1929) Pejzaż jesienny z Bystrej, 1918

Julian FAŁAT

Pejzaż jesienny z Bystrej, 1918

akwarela. papier, 48 x 66 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. l. d.: JFałat Bystra 1918