Julian FAŁAT (1853-1929) Kościół w Mikuszowicach, 1913

JULIAN FAŁAT

Kościół w Mikuszowicach, 1913

akwarela, karton, 89,5 × 129,5 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. l. d.: 960(w okręgu) jFałat Bystra 1913
na odwrocie ksero trzech nalepek wystawowych zasłoniętych oprawą: jedna uszkodzona z częściowo widocznym nr 654…(? – słabo czytelne), dwie nalepki z tytułem obrazu: Kościół na Śląsku (na jednej z nich widnieje nr 43530); oraz oznaczenie literowe BE.

Opisywany: J. Malinowski „Julian Fałat”, Warszawa 1985, s. 51

ZAPYTAJ O CENĘ: tel. 609 444 555