Józef SZERMENTOWSKI (1833-1876), Nokturn

JÓZEF SZERMENTOWSKI

NOKTURN

olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 32 cm;
sygn. l. d.: J.Szermentowski.
Na odwrocie orzeczenie dra Kazimierza Buczkowskiego z 1946 r.