Józef PANKIEWICZ (1866-1940) Bukiet kwiatów w niebieskim wazonie, ok. 1929

JÓZEF PANKIEWICZ

BUKIET KWIATÓW W NIEBIESKIM WAZONIE, ok. 1929

olej, płótno; 60 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz

cena: 115 000 zł