Jerzy NOWOSIELSKI (1923 – 2011) Wnętrze z dziewczynami i widokiem na ulicę, 1979

Jerzy NOWOSIELSKI

Wnętrze z dziewczynami i widokiem na ulicę, 1979i

olej, płótno, 100 × 80 cm;

dat. i opis. na odwrocie: WNĘTRZE Z DZIEWCZYNAMI I WIDOKIEM NA ULICĘ / 1979 / JERZY NOWOSIELSKI