Jerzy KOSSAK (1886-1955) Wyjazd na polowanie

Jerzy KOSSAK

Wyjazd na polowanie

olej, płótno
49 x 69 cm

sygn.I.d.: Jerzy Kossak

cena: 23 000 zł