Jerzy KOSSAK (1886-1955), Wyjazd na polowanie par force, 1942

JERZY KOSSAK

WYJAZD NA POLOWANIE PAR FORCE, 1942

olej, tektura; 50 x 68,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1942