Jerzy KOSSAK (1886-1955) Popiersie mężczyzny, głowa psa oraz akt leżący kobiety

JERZY KOSSAK

Popiersie mężczyzny, głowa psa oraz akt leżący kobiety

olej, tektura;, 42,5 x 35,5 cm;

sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 19[??] – ostatnie dwie cyfry nieczytelne

Na odwrocie zamazana pieczątka oraz napisy