Jerzy DUDA – GRACZ (1941-2004) PORTRET AKTORA BOLESŁAWA PŁOTNICKIEGO, 1975

Jerzy DUDA – GRACZ

Portret aktora Bolesława Płotnickiego, 1975

olej, collage (papierowa bordiura), płyta; 69 x 49 cm;
sygn. l.g.: DUDA GRACZ 1975

.