Jerzy DUDA – GRACZ (1941 – 2004), Fantazja tatrzańska, 1994

JERZY DUDA – GRACZ

FANTAZJA TATRZAŃSKA, 1994

olej, płyta; 172 x 214 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ 1648 / 94.