Jean PESKÉ (1870-1949), Popiersie mężczyzny z prawego profilu, 1916

JEAN PESKÉ

POPIERSIE MĘŻCZYZNYH Z PRAWEGO PROFILU, 1916

olej, tektura; 48,5 x 29,2 cm (w św. oprawy);

sygn. dat. i opis l. d.: a memori / … ? (nieczytelne) / Peske / 1916