Jan SZANCENBACH (1928-1998) , Dwa bukiety, 1984

JAN SZANCENBACH

DWA BUKIETY, 1984

olej, płótno; 80 x 94 cm,

sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie autorski napis: Jan Szancenbach Dwa Bukiety 1984.