Jan CYBIS (1897-1972), Uliczka w Starym Sączu, 1972

​​​

JAN CYBIS

ULICZKA W STARYM SĄCZU, 1972

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: J Cybis.
Na odwrocie opisany: Jan Cybis (uliczka w St, Sączu) – 1972 r. / ol. pł. 60 x 73 / W Starym Sączu uliczka, 1972 r. / ol. pł. 60 x 73 / arkady: 759.