Jacek MALCZEWSKI (1854-1929) Zuzanna i starcy, 1913

JACEK MALCZEWSKI

Zuzanna i starcy, 1913

olej, płótno dublowane; 101 × 150 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1913 / J Malczewski
Do obrazu dołączona jest ekspertyza Adama Konopackiego
Pochodzenie:
– do 1975 r. kolekcja prof. Kazimierza Wyki (historyka i krytyka literatury, eseisty, profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego, podejmującego m.in. problematykę twórczości Jacka Malczewskiego)
– kolekcja Władysława Godynia
– kolekcja Pol-Mot Holding
– własność prywatna

ZAPYTAJ O CENĘ: tel. 609 444 555

    CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 88