Jacek MALCZEWSKI (1854-1929), Portret dziewczyny z wiolonczelą, 1911

JACEK MALCZEWSKI

PORTRET DZIEWCZYNY Z WIOLONCZELĄ, 1911

olej, tektura; 68 x 101 cm (w św. oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jacek Malczewski 1911.
Na odwrocie naklejka Zakładu Galanteryjno – Introligatorskiego „”Robert Jahoda”” Kraków – Gołębia 4;
Na blejtramie numer ołówkiem: 167.