Jacek MALCZEWSKI (1854-1929) Moczary

JACEK MALCZEWSKI

Moczary

olej, płótno
26,2 x 21 cm

sygn. i opis. l. g.: „Polesie | J. Malczewski”;

Na odwrocie: 2 nalepki wystawowe z Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu oraz jedna depozytowa.

cena: 78 000 zł