Iwan TRUSZ (1869-1940) Kwiaty w ogrodzie

Iwan TRUSZ

Kwiaty w ogrodzie

olej, tektura; 26,4 x 19,8 cm;
sygn. l. d.: I. Tr…(pozostałe litery nieczytelne)