Irena WEISS – ANERI (1888-1981) Samotne drzewo

IRENA WEISS – ANERI

SAMOTNE DRZEWO

olej, tektura; 63×47 cm;

sygn. l. d.: aneri.
Na odwrocie owalny stempel Magazynu Przyborów Malarskich Reginy Aleksandrowicz.