Irena WEISS – ANERI (1888-1981), Pejzaż podgórski, ok. 1950

IRENA WEISS – ANERI

PEJZAŻ PODGÓRSKI, ok. 1950

olej, tektura; 32 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri.