Ignacy PINKAS (1888-1935) Kwiaty w wazonie, 1917

IGNACY PINKAS

Kwiaty w wazonie, 1917

olej, tektura; 95 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: I Pinkas / 24.XI 1917

cena: 19 000 zł