Henryk UZIEMBŁO (1879-1949), Wisła pod Wawelem

HENRYK UZIEMBŁO

WISŁA POD WAWELEM

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: HENRYK UZIEMBŁO