Henryk LEWENSZTADT (1893-1962), Park w Wersalu

HENRYK LEWENSZTADT

PARK W WERSALU

olej, tektura; 49,8 x 60,8 cm;

sygn. i opis. l. d.: Versailles H. Lewensztadt