Henryk HAYDEN (1883-1970) FORT BALAGUIER, lata 30. XX w.

Henryk HAYDEN

FORT BALAGUIER, lata 30. XX w.

olej, płótno; 38,4 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Hayden
na odwrocie l. g. sygnowany czerwoną farbą: Hayden
– z prawej napis czarną farbą: La tour du Balaguier | Tamaris s/mer;
– na lewej listwie krosna pieczęć z numerem 8P, odnoszącym się do jego formatu.

cena: 30 000 zł