Fryderyk PAUTSCH (1877-1950) Młody Hucuł, 1930

Fryderyk PAUTSCH

Młody Hucuł, 1930

olej, płótno naklejone na tekturę; 90 x 65 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: FPautsch 30;
Na odwrocie nalepki:
1. Nalepka z datą 1932 z numerem 21100, z autorem: Pautsch Fryderyk (stempel) i odręcznie wypisanym tytułem pracy: Młody Hucuł (piórem);
2. Nalepka z XX Exposition Biennale Internationale des Beaux-Artes – Venise 1936 z odręcznie wypisanym tytułem w języku włoskim oraz autorem pracy; dodatkowo mała nalepka z biennale weneckiego z nr 138;
3. TPSP w Krakowie z datą 1936 r. z numerem: 480/62/, oraz z wypisanymi na maszynie nazwiskiem autora, techniką wykonania i tytułem obrazu;
Ponadto dwie dodatkowe nalepki.

cena: 32 000 zł