Franciszek STAROWIEYSKI (1930 – 2009) Śnieg, 1993

Franciszek STAROWIEYSKI

Śnieg, 1993

technika mieszana: akwarela, kredka, węgiel, papier; 40 × 60 cm;
sygn. monogramem p. b.: FS , dat. p. b.: 1693 oraz tytuł p. b.: ŚNIEG