Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944) Senussi przy modlitwie

FELIKS MICHAŁ WYGRZYWALSKI

Senussi przy modlitwie

olej, płótno
55 x 75 cm

sygn. p. d.: F.M. Wygrzywalski;
tytuł p. d.: „Senussi przy modlitwie”

cena: 19 000 zł