Ernst LORENZ – MUROWANA (1872-1950), Pejzaż morski z łodziami rybackimi

ERNST LORENZ – MUROWANA

PEJZAŻ MORSKI Z ŁODZIAMI RYBACKIMI

olej, płótno; 25 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lorenz-Murowana