Ernst LORENZ-MUROWANA (1872-1950) Jacht

Ernst LORENZ-MUROWANA

Jacht

olej, płótno
25 x 31 cm (w świetle oprawy)

sygn. l. d.: Lorenz-Murowana

cena: 5 000 zł