Erno ERB (1890-1943), Na targowisku

ERNO ERB

NA TARGOWISKU

olej, tektura; 50,5 x 68 cm;
sygn. p. d.: EErb.
Na odwrocie naklejka z odręczną dedykacją: Róża i Emil Silberstein: Kochanej Zosience w dzień ślubu 2/8 1925 / nie na dziś – ale na czas / gdzie nas już nie będzie – niezmieniamy się / Ku dobrej pamięci w dniu wielkiego / sprzątania!