Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995), Pozująca, ok. 1976

CZESŁAW RZEPIŃSKI

POZUJĄCA, ok. 1976

olej, płótno; 81 x 65 cm;

sygn. l. g.: Rzepiński;
na odwrocie, na ramie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie z tytułem Pozująca, Pałac Sztuki 1976; oraz napis na krośnie malarskim: GODŁO „POZUJĄCA”; na ramie napis: Własność prof. Zolich Kraków.