Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953), Wezuwiusz, ok. 1919

BRONISŁAWA RYCHTER-JANOWSKA

WEZUWIUSZ, ok. 1919

olej, tektura; 15,5 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: B.RYCHTER-JANOWSKA.